כתובת למשלוח: אנא הכנס/י כתובת

תנאי שימוש ומדיניות פרטיות


משתמשים יקרים!

תודה שבחרתם getfood! אתר המשלוחים של פורטל רול מסעדות, המופעל ומנוהל על ידי חברת רול פורטל מסעדות בע"מ ח.פ 513672212. getfood מאפשר לכם להזמין משלוחי אוכל עד אליכם מבתי העסק המופיעים באתר לשימוש פרטי בלבד.

השימוש באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, לכן קראו אותו בתשומת לב. אם אתם עוד לא בני 18 – קראו את התנאים עם הורה או אפוטרופוס. ככל שאינכם מסכימים לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות – עליכם להימנע משימוש באתר. 

תנאי השימוש משתנה מעת לעת ללא הודעה מראש, על כן עליך להתעדכן בכל כניסה לאתר ושימוש בו בתנאי השימוש ובמדיניות הפרטיות.

בשל "מגבלות" השפה העברית, תנאי השימוש ומדיניות פרטיות נוסחו בלשון זכר אבל הם מיועדים באופן שווה וזהה גם אליכן משתמשות יקרות 


רישום לאתר 

1.על מנת להשתמש באתר ולקבל את השירותים שלנו, עליכם להיכנס לדף 'הרשמה', שם  תידרשו למסור מידע אישי בין היתר; שם פרטי, שם משפחה, כתובת, מספר טלפון, כתובת דוא"ל וכתובת מגורים. מסירת הנתונים המתבקשים בשדות חובה הכרחית לצורך הרשמה לאתר ("המידע האישי") אולם מסירת המידע תלויה ברצונכם ובהסכמתכם (ואינה מחויבת על פי חוק). 

בעצם הזנת הפרטים האישיים לאתר, אתם מצהירים שהמידע האישי ניתן מרצונכם החופשי על מנת לקבל את שירותי getfood ואתם מעניקים למנהלי האתר ומי מטעמם רשות לאסוף את המידע האישי ולעשות בו שימוש – בכפוף למדיניות הפרטיות של החברה שלהלן 

הקפידו למסור פרטים מדויקים ולא בדויים ועדכנו אותנו ככל שיחולו שינויים במידע האישי שמסרתם.

2.בנוסף, תדרשו להקליד שם משתמש וסיסמא כדי להפוך למשתמשים רשומים. האחריות על כל הפעולות שייעשו על בסיס הנתונים שהזנתם – יהיו באחריותכם בלבד לרבות שימוש על ידי צד ג' באישורכם או ללא אישורכם, לכן ; 

ככל שנעשה שימוש בשם המשתמש או הסיסמא ללא אישורך – עליך להודיע על כך לרול באופן מיידי. 

ככל שיש לכם חשד לאיבוד שם המשתמש א הסיסמא או לשימושו בידי אחר – שנו את שם המשתמש או הסיסמא באופן מיידי.


3.רול שומרת לעצמה את הזכות לסרב לספק שירות למשתמש, להשעות משתמש או לבטל רישום ללא הודעה מוקדמת,  במקרה של חשד להקלדת מידע בדוי, מידע שגוי ומידע שלא עודכן.


4.לחילופין תוכל להירשם באמצעות כניסה ממשתמש גוגל או פייסבוק. 


ביצוע הזמנה

5.על מנת לבצע הזמנה, עליך להיכנס לדף בית העסק, לבחור את ה'פריטים' הנדרשים לך , להוסיף לסל המוצרים, למלא פרטים אישיים ולמלא פרטי משלוח.

6.הזמנה מאושרת רק על ידי בית העסק המספק את ההזמנה ורק לאחר שראה את תוכן ההזמנה וחייב עבור התמורה.

7.ברגע שביצעתם את ההזמנה, היא תועבר לבית העסק הרלוונטי והוא יבצע את המשלוח לכתובת שהזנתם.

8.לרול אין כל אחריות לגבי זמינות הפריטים או המנות שהוזמנו, מחירן, הרכבן, איכותן וכל מידע אחר הקשור בהם – הכל באחריות בית העסק אשר העביר את המידע.

9.רול עושה מאמצים גבוהים לתת לכם המשתמשים את החוויה הטובה והיעילה ביותר של הזמנת משלוחים – לתת מידע עדכני ונכון ולהעביר צילום קולינריים איכותיים. יחד עם זאת לעיתים מסיבות שאינן בשליטתנו עשויים להיות שינויים במחירים, במנות או בתפריטי בתי העסק. 

10.תמונות המנות צולמו על ידי בית העסק שמציג אותו באופן מקצועי. יחד עם זאת יתכנו שינויים בין התמונה לבין המנה שתקבלו מסיבות שונות לרבות העובדה שמדובר במשלוח, שינוי המנה על ידי בעל העסק, מכשיר צפייה ועוד.

11.כל מידע והפריטים שאתם רואים בדף של בית העסק הוא מידע המועבר לרול מבית העסק ולרול אין כל אחריות לגבי התוכן שמציג בית העסק, התמונות, הפריטים, המנות, הרכב המנות, איכותם או כל פרט אחר.

12.אתר getfood הוא אתר המקשר בין בתי העסק ובינכם המשתמשים – להקל על הזמנת המשלוחים. יחד עם זאת רול אינה אחראית על המנות או הפריטים שהוזמנו, על איכותם על טיבן וטריותם, על התאמה בין הפריטים שהוזמנו/פורסמו לאלו שנשלחו/התקבלו, להגעת המשלוח, לאיחור בזמנים, לביטול המשלוח או לטעות בו, לכל עניין שהוסכם בין הצדדים או הקשור בהזמנה ובקבלתה המוצרים.

למען הסר ספק יובהר, כי הצדדים לעסקה הם בית העסק מצד אחד ואתם המשתמשים שמבצעים הזמנה מצד שני, רול אינה צד להתקשרות בין הצדדים ולא תנקוט עמדה במקרה של מחלוקת בין הצדדים.

13.אם מצאתם חוסר התאמה בין המידע המוצג ובין בית העסק – נא עדכנו אותו ואנו מתחייבים לבדוק את הנושא מול בעל העסק ולבצע שינויים, ככל שיידרש.

14.רול רשאית לסרב לביצוע הזמנה, לבטל הזמנה או להשעות אותה ללא התראה במקרים הבאים ;

א.שמקרה של חשד להזנת מידע שגוי, לא מעודכן או מטעה של משתמש.

ב.כרטיס האשראי מבוטל או חסום.   

15.זיכוי או פיצוי עבור הזמנה ייעשה על פי מדיניות בית העסק דרכו בוצעה ההזמנה באופן ישיר ולרול לא תהיה כל אחריות בנושא.התשלום

15.התשלום יכול שיעשה באמצעות כרטיס אשראי או במזומן בעת הגעת המשלוח אליך.

16.במקרה של תשלום במזומן תדרשו לאמת את ההזמנה באמצעות קוד שישלח אל הטלפון הנייד לאימות.

17.לתשלום באמצעות כרטיס אשראי, עליך להזין פרטי כרטיס אשראי נכונים מלאים ומדויקים בטופס מקוון ומאובטח.

18. נא הקפידו למלא פרטים מלאים, מדויקים ונכונים. 

19.רול לא תהיה אחראית לכל טענה בדבר נתונים שגויים שנמסרו על ידי משתמש בזמן ביצוע הזמנה או שלא נקלטו במערכת ולכל נזק שנגרם כתוצאה מכך, וכן לכל נזק שנגרם או עלול להיגרם מתקלה בעת ההזמנה, בסליקה או בתשלום.

20.פרטי כרטיס האשראי יועברו לבית העסק באופן מוצפן באמצעות מייל או פקס ולא יישמרו על ידי רול.

21.לרול אין ולא תהיה כל אחריות על שימוש שיעשה בפרטי כרטיס האשראי על ידי בית העסק או כתוצאה מהתנהלות לא תקינה בקרש עם פרטי כרטיס האשראי.

22.בעצם שימוש באתר אתם מצהירים, כי ידוע לכם שפרטי כרטיס האשראי שלכם יועבר באופן מוצפן לבית העסק כאמור, וכי לא תהיה לכם כל טענה כלפי רול באשר לשימוש לא מורשה בו.

23.ככל שבית העסק ממנו נבחרה ההזמנה מחובר ל'קופות' פירוט המנה המוזמנת יגיע ישירות לקופת בית העסק ממנו בוצעה ההזמנה וקופת בית העסק תחייב את כרטיס האשראי שהוזן אוטומטית באופן מוצפן. 

אם בית העסק אינו מחובר לקופות, יועברו פרטי כרטיס האשראי לבית העסק באמצעות פקס או מייל באופן מוצפן. 
מחירים

24.המחירים המוצגים בדפי האתר getfood  הם מחירים שהועברו על ידי בית העסק הכוללים דמי משלוח. רול מציגה את המחירים כפי שהועברו אליה מבית העסק הרלוונטי.

25.רול אינה אחראית למחירים המוצגים, לטעות או אי דיוק בין המחיר המוצג לבין המחיר שנגבה בפועל עם ביצוע ההזמנה ולא לכל נזק שעלול להיגרם למשתמשים, למזמינים או לצד ג' מהסתמכות על המחירים המוצגים.

26.רול אינה מחייבת שהמחירים המופיעים באתר משקפים את מחירי השוק או את המחיר של אותו מוצר בבית העסק עצמו או בתי עסק אחרים. המשתמשים לא יוכלו להעלות כל טענה כלפי רול בנוגע למחירים או הסתמכות עליהם.

קופונים

27.האתר מאפשר לכם להשתמש בקופונים לצורך קבלת הנחות או הטבות מבית העסק, יש לבדוק את מהות הקופונים, תוקפם וההצגה הנדרשת לבית העסק על מנת לממשם. 

28.הקופונים אף הם מידע והטבה המוענקים על ידי בית העסק והמועברים לרול לצורך הפרסום. לרול אין ולא תהיה כל אחריות לגבי מימוש הקופונים בפועל על ידי בית העסק, תוקפם, מהותם.


קניין רוחני

29.האתר על כל תכניו, לרבות עיצובו, התמונות, הטקסטים, האיורים, הצילומים, קטעי get אודיו, קטעי הווידיאו, השרטוטים, המפות, התרשימים, הגרפיקה, השמות וסימני המסחר, המופיעים באתר, וכל מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר וכל חלק מהם, וכן כל מידע ו/או נתונים שנאגרו בו, וקבצים ויישומים מכל מין וסוג שהוא המופיעים באתר, ידע סודי הנמצא באתר, בין רשומים ובין שאינם רשומים, מהווים זכויות קניין רוחני (להלן: "הקניין הרוחני"), השייך בלעדית ל- getfood או לצדדים שלישיים  ומוגן עפ"י כל דין.

30.אין ולא תהיה למשתמשים כל זכות בתכנים, לרבות זכויות העתקה והפצה וכל זכות קניין רוחנית אחרת שבתכנים, וכי שימוש בתכנים על-ידך ייעשה לצרכיך האישיים בלבד.

31.השימוש באתר מהווה הצהרה מצידך, כי אתה מודע לכך שחלקים שונים מהתכנים לרבות חלק מהתמונות והעיצובים, מוצגים באתר בהתאם להסכמים בין getfood  לבין צדדים שלישיים שזכויות היוצרים בתכנים אלו לרבות בתמונות ו/או בטקסטים ו/או בעיצובים שייכים לאותם צדדים שלישיים, וכי הנך מודע לכך שאין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לשווק, להשתמש או למסור לאחרים את התכנים הללו, לרבות את התמונות ו/או ו/או את הטקסטים ו/או את העיצובים, ושאין לעשות בהם כל שימוש מסחרי.

32.השימוש באתר מהווה הצהרה מצידך, כי הנך מכיר בכל זכויות הקניין הרוחני שבתכנים וכי הנך מתחייב שלא לעשות כל שימוש מסחרי או שאינו מסחרי בתכנים ו/או בכל חלק מהם, שימוש המהווה הפרת זכויות יוצרים

ו/או הפרה ו/או פגיעה בכל זכות קניינית אחרת, לרבות הפרת זכויות בפטנט, במדגם, בסוד מסחרי ו/או במוניטין הקשורים לאתר והשייכים ל- getfood ו/או לצדדים שלישיים, וכי הנך מתחייב לא לבצע כל שינוי או סילוף בתכנים שבאתר או בכל חלק ממנו.


כללי

33.רול עושה מאמצים רבים לאפשר שירות איכותי מעודכן, ברמת גלישה גבוהה מאובטח וללא הפרעות. יחד עם זאת, יתכנו תקלות בגלישה ובשירות בשל נסיבות שונות לרבות, בעיות אינטרנט בצד השרת, עדכונים, טיפול בתקלות, תחזוקה, שדרוג ורול לא תהיה אחראית לאי יכולת להשתמש באתר.

34.רול אינה אחראית לכל נזק שעלול לנבוע משימוש באתר, מצפיה בו, מתכני האתר, כתוצאה משימוש לא מורשה באתר,  כתוצאה משינוי מידע המופיע באתר וכיוצ"ב.

35.באתר ובשירותיו ישנם קישורים לאתרים אחרים שאינם בבעלות רול . לרול אין שליטה באתרים, ואין כל זכויות בחומר בתמונות ובמידע בהם. האחריות על שימוש בקישורים היא של המשתמש בלבד.

36.בכל מקרה של חשד להפרת האבטחה של מערכות האתר רול רשאית לפנות לטיפול משפטי או עם רשויות המדינה בין אם אזרחי ובין פלילי על פי נסיבות העניין.

37.ככל שייגרמו לרול בעקבות הפרת תנאי שימוש אלו, נזקים, הפסדים, אובדן רווח תשלום או הוצאות לרבות שכר טרחת עו"ד הרי שאתה המשתמש המפר מתחייב לשפות את בעלי האתר. 

38.רול רשאית לשנות את תנאי שימוש אלו מעת לעת ללא מסירת הודעה מראש. משתמש חייב לבחון בכל כניסה את תנאי השימוש וככל שאינו מסכים להם – לא לעשות כל שימוש באתר. 

39.על תנאי שימוש אלו יחולו חוקי מדינת ישראל בלבד

40.כל מחלוקת בין משתמש ובין רול בעניין שימוש באתר ובגין תנאי שימוש אלו תועבר לרפי מנשה 03-6830830

41.ככל שלא יושג הסדר בגישור סמכות השיפוט הבלעדית תהיה לעיר תל אביב.

 


מדיניות ביטולים

ביטול ההזמנה היא על פי מדיניות הביטולים  של בית העסק דרכו בוצעה ההזמנה ויעשה בין הלקוח ובין בית העסק ישירות. ידוע ללקוח, כי לגט פוד אין אפשרות להתערב ביחסים בין הלקוח ובין בית העסק.

תשומת ליבכם כי על בית העסק חלה החובה לפעול בכפוף לכל דין ובכפוף לחוק שירותי וביטולי עסקה , לרבות חוק הגנת הצרכן וחוק שירותי תשלום.


מדיניות פרטיות 

"המידע" והשימוש בו


המידע האישי שמסרתם לחברה (למעט פרטי כרטיס אשראי שפורט לעיל), יישמר במאגר מידע מאובטח של החברה והגישה אליו תהיה מוגבלת ומאובוחת בצופן PCL.

בעת ביצוע הזמנת שירות יועבר לבית העסק שהזמנת בלבד חלק מה'מידע האישי' הכולל את מספר הטלפון שלך, כתובת המייל וכתובת הבית.  

רול לא תעביר מידע אישי של לקוחות לכל גורם אחר אלא רק לבית העסק  אם תבצעו הזמנה. 

רול רשאית לעשות שימוש ב'מידע האישי' שלכם לצרכים פנימיים של האתר, לרבות אך לא רק, מידע סטטיסטי לשיפורו. 


"מידע אחר"

בעת שימוש באתר יאסף על ידי רול מידע המכיל נתונים אודות התנהגות המשתמשים, פעילות באתר, בין היתר אך לא רק; מידע על התנהגות המשתמשים, מידע שנקרא, עמודים בהם ביקרו משתמשים, שירותים אותם צרכו משתמשים, מידע אודות הזמנות מבית עסק, פרטי ההזמנה, עלויות, שירותים שעניינו אתכם, זהות מערכת ההפעלה ממנה אתם גולשים, סוג מכשיר הנייד וגרסתו, שפת המכשיר, זרם ההקלקות, מיקומו הגיאוגרפי של המכשיר שממנו התחברתם לאפליקציה ועוד.

רול תעשה שימוש ב"מידע האחר" כדי לאפשר לכם להשתמש בשירותיה השונים וכן לצורך שיפור השירות, לצרכים סטטיסטיים, לצורך התאמת השירות לאופי התנהלותכם באפליקציה להעדפותיכם ולהרגלי השימוש וכן לצורך אספקת השירותים ולצרכי אבטחת מידע לרבות זיהוי מתחזים. בנוסף, ייעשה שימוש ב"מידע האחר" לצורך הענקת שירותי תמיכה טכנית, לצורך אימות קבלת שירות על ידי בעל מקצוע ללקוחות  ולכל מטרה אחרת הקשורה לאספקת השירותים. 

החברה תשתמש במידע סטטיסטי לצרכים פנימיים בין היתר אך לא רק; לצרכי שיווק, לצרכים מסחריים ופנימיים של החברה בין היתר על מנת לשפר את האתר וכן לצורך איסוף וניתוח מידע. החברה רשאית להעביר מידע לאחר כדי ללמוד על ההרגלי השימוש של משתמשי האתר. 


שימוש בCookies 

החברה משתמשת בטכנולוגיית Cookies ובטכנולוגיות דומות המאחסנות מידע מסוים במכשיר הנייד  או במחשב של המשתמשים זאת לצורך שיפור שירותי החברה למשתמשים, איסוף נתונים סטטיסטיים על השימוש באתר, אימות נתונים, התאמת האתר להעדפות המשתמשים לצרכי אבטחת מידע ועוד.


עברת מידע לצדדים שלישיים

על אף האמור, החברה ומי מטעמה רשאים להעביר מידע אישי וכל מידע אחר המתקבל מהמשתמשים באופן ישיר או עקיף גם לגורמים חיצוניים, ללא עדכון המשתמש באחד מהמקרים הבאים ;

1.אם המשתמש נתן הסכמה מפורשת למסירת הפרטים.

2.אם משתמש הזמין מוצרים מבית עסק – פרטים אשר נדרש וחיוני לצורך אספקת השירות על ידי בית העסק.

3.במקרה של מחלוקת משפטית בין משתמש ובין בית עסק שתחייב חשיפת פרטים;

4.אם תבוצע באתר, פעולות בניגוד לתנאי השימוש, מדיניות הפרטיות או בניגוד לדין; 

5.אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטי משתמש או מידע אודותיך לצד שלישי; 

6.אם החברה  תמכור או תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתר לתאגיד כלשהו - וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפיך את הוראות מדיניות פרטיות זו.

בנוסף, החברה רשאית להעביר מידע סטטיסטי בתמורה או שאינו בתמורה לצדדים שלישיים לצורך שיפור השירותים המוצעים באפליקציה או לצרכים אחרים לפי שיקול דעתה של החברה.


פרטי כרטיס אשראי

סליקת כרטיסי אשראי מבוצעת על ידי בית העסק ולא על ידי החברה! החברה לא שומרת את פרטי כרטיס האשראי אשר נמסרו לה בשרתיה. ראה תשלום לעיל


הודעות push

החברה משתמשת באתר בשירות הודעות ב'דחיפה' אשר תשלח התראות וצלילים למשתמשים. הודעות ה push יישלחו למשתמשים להתריע על פעולות שבוצעו. 


אבטחת מידע

החברה נוקטת אמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, על המידע. המידע המתקבל באתר מוצפן לפי תקן מקובל, אולם החברה לא תהא אחראית במקרה של התרחשות כל נזק מכל סוג שהוא, ישיר או עקיף, שייגרם למשתמשים או מי מטעמם אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה בדרך שאינה בשליטתנו.

המשתמשים מודעים לכך שחרף אמצעי הזהירות שהחברה נוקטת בהם לשמירת סודיות המידע, כאמור, החברה אינה מתחייבת כי יש בידה למנוע לחלוטין חדירה למאגר המידע ע"י גורמים לא מורשים והמשתמש מצהיר ומוותר מראש על כל נזק והוצאה שתיגרם לך מחדירה בלתי מורשית זו.

זכות עיון במידע

על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981, כל אדם זכאי לעיין במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למחוקו.

פנייה כזאת יש להפנות אל - רפי מנשה 03-6830830

נוסף, אם המידע שבמאגרי החברה משמש לצורך פניה אישית אליך,  אתה זכאי על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א- 1981 לדרוש בכתב שהמידע המתייחס אליך יימחק ממאגר המידע


פרטי החברה 

אתר gletfood שייך לחברת  'רול פורטל מסעדות  בע"מ' ח.פ 513672212 מרחוב אאורבך 5 תל אביב. 

ניתן ליצור קשר